tel: + 48 63 262 68 11 e-mail: izomer@izomer.com.pl

Worki PP

IZOMER – producent worków polipropylenowych
Magazynowanie i transport materiałów sypkich wymaga zastosowania odpowiedniego rodzaju opakowań. Worki przeznaczone do przechowywania i przewożenia tego typu substancji powinny odznaczać się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Dlatego też w naszej ofercie odnajdziecie Państwo solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia worki polipropylenowe.

Worki PP znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Służą one do przechowywania nawozów sztucznych, pasz, materiałów budowlanych, cukru, mąki, zbóż oraz wszelkiego rodzaju innych granulatów. W zależności od rodzaju substancji, są one wykonywane z tworzyw powlekanych, które zabezpieczają dany produkt przed wilgocią lub niepowlekanych – tzw. oddychających, przeznaczonych do przechowywania produktów spożywczych.

Produkowane przez nas worki polipropylenowe uwzględniają różnorodne rozwiązania konstrukcyjne:

    • posiadają one jeden, dwa lub cztery uchwyty,
    • wykonane są z tkanin płaskich lub okrągłotkanych,
    • produkowane są w materiałów powlekanych (laminowanych) lub oddychających,
    • mogą one posiadać wkładkę foliową zabezpieczającą przed zamoknięciem.

 

Oferujemy worki polipropylenowe różnorodnego typu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą firmy IZOMER.
Klikając w zakładkę OFERTA, poznacie Państwo szczegółową specyfikację produkowanych przez nas opakowań polipropylenowych. Na specjalne życzenie Klienta, istnieje możliwość wykonania na worku reklamowego nadruku z firmowym logo lub prezentującego oznaczenie magazynowe.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt. Możecie Państwo do nas zadzwonić, wysłać maila lub odwiedzić siedzibę naszego przedsiębiorstwa. Jeśli wybór określonych opakowań typu big bag sprawia Państwu trudność, pomożemy Wam w podjęciu odpowiedniej decyzji. Przedstawimy charakterystykę poszczególnych rodzajów bigbagów, opiszemy ich zalety i przeznaczenie, a tym samym profesjonalnie doradzimy, które z naszych propozycji najbardziej spełnią Państwa oczekiwania.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań polipropylenowych, worki PP dostarczamy naszym Klientom w bardzo atrakcyjnej cenie.