tel: + 48 63 262 68 11 e-mail: izomer@izomer.com.pl

Worki Polipropylenowe

IZOMER – producent worków polipropylenowych z nadrukiem

Funkcjonując na rynku jako producent worków PP, doskonale wiemy, że magazynowanie i transport materiałów sypkich wymaga zastosowania odpowiedniego rodzaju opakowań. Worki przeznaczone do przechowywania i przewożenia tego typu substancji powinny odznaczać się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Dlatego też w naszej ofercie odnajdziecie Państwo solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia worki polipropylenowe.

Worki PP, które oferujemy jako producent, znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Służą do przechowywania nawozów sztucznych, pasz, materiałów budowlanych, cukru, mąki, zbóż oraz wszelkiego rodzaju innych granulatów. W zależności od rodzaju substancji są one wykonywane z tworzyw powlekanych, które zabezpieczają dany produkt przed wilgocią lub niepowlekanych – tzw. oddychających, przeznaczonych do przechowywania produktów spożywczych.

Produkowane przez nas worki polipropylenowe uwzględniają różnorodne rozwiązania konstrukcyjne:

  • posiadają one jeden, dwa lub cztery uchwyty,
  • wykonane są z tkanin płaskich lub okrągłotkanych,
  • produkowane są w materiałów powlekanych (laminowanych) lub oddychających,
  • mogą one posiadać wkładkę foliową zabezpieczającą przed zamoknięciem.

Worki Polipropylenowe

Produkowane przez naszą firmę worki polipropylenowe stanowią rozwiązania, które doskonale spełnią swoją funkcję nie tylko w zakładach przemysłowych, ale właściwie w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki specyficznej strukturze splotu tkaniny i szerokiej gamie rozmiarów, pozwalają na przechowywanie wielu różnego rodzaju wyrobów, skutecznie zabezpieczając je przed przemoknięciem oraz niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Jako sprawdzony i doświadczony producent, proponujemy Państwu worki polipropylenowe o odpowiednio wysokiej gramaturze, które odznaczają się ponadprzeciętną trwałością oraz wytrzymałością. Dzięki temu w naszych workach PP mogą Państwo bezpiecznie przechowywać lub transportować wiele rozmaitych surowców, w żaden sposób nie narażając ich na uszkodzenie czy rozsypanie.

Z uwagi na wyjątkową trwałość i odporność na przedarcie, worki PP znajdujące się w asortymencie firmy IZOMER mogą stanowić idealną propozycję w szczególności dla branży:

  • rolniczej,
  • zbożowej,
  • młynarskiej,
  • cukrowniczej,
  • budowlanej,
  • chemicznej itp.

Mocny i wytrzymały worek polipropylenowy może stanowić doskonałą alternatywę dla drewnianych skrzynek czy wielu innych opakowań. Silna konstrukcja sprawia, że tego typu rozwiązania mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez wiele sezonów.

Jako producent opakowań big bag działający na rynku od ponad ćwierć wieku, możemy Państwu zaoferować worki polipropylenowe różnorodnego typu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą firmy IZOMER.

Klikając w zakładkę OFERTA, poznacie Państwo szczegółową specyfikację produkowanych przez nas opakowań polipropylenowych. Na specjalne życzenie Klienta, istnieje możliwość wykonania na worku PP reklamowego nadruku z firmowym logo lub prezentującego oznaczenie magazynowe.

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie worków polipropylenowych, prosimy o kontakt. Możecie Państwo do nas zadzwonić, wysłać maila lub odwiedzić siedzibę naszego przedsiębiorstwa. Jeśli wybór określonych opakowań typu big bag sprawia Państwu trudność, pomożemy Wam w podjęciu odpowiedniej decyzji. Przedstawimy charakterystykę poszczególnych rodzajów bigbagów, opiszemy ich zalety i przeznaczenie, a tym samym profesjonalnie doradzimy, które z naszych propozycji najbardziej spełnią Państwa oczekiwania.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań polipropylenowych, worki PP dostarczamy naszym Klientom w bardzo atrakcyjnej cenie.

Rzetelna firma
Fair Play
Złoty medal na targach
Rzetelna firma
Fair play
Złoty medal na targach