tel: + 48 63 262 68 11 e-mail: izomer@izomer.com.pl

Kontenery elastyczne

Opakowania wielkopojemnościowe – solidne i wytrzymałe bigbagi
Kluczowym punktem naszej oferty są kontenery elastyczne. Tego rodzaju opakowania najczęściej wykorzystywane są do transportu i składowania różnorodnego rodzaju substancji sypkich oraz pylistych. Ułatwiają one przechowywanie takich materiałów, jak np. cukier, mąka, surowce chemiczne, pasze, czy też nawozy.

Kontener elastyczny typu Big-Bag produkowany jest z polipropylenu. Zastosowanie tego surowca pozwala nam zaoferować Państwu doskonałej jakości worki do przechowywania materiałów sypkich, które cechują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Tkaniny polipropylenowe są trwałe i odporne na uszkodzenia. Są to bardzo istotne cechy, którymi powinny się charakteryzować wszystkie opakowania przeznaczone do magazynowania i transportu granulatów.

Oferujemy różnorodnego rodzaju solidne i trwałe kontenery elastyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
W zależności od indywidualnych potrzeb naszych Klientów, proponujemy następujące rodzaje kontenerów elastycznych:

  • UN – big bagi, w których można składować materiały niebezpieczne,
  • Q-bag – worek z wewnętrznymi stabilizatorami kształtu.

Produkujemy bigbagi jednorazowego lub wielokrotnego użytku.

W naszej ofercie znajdują się kontenery elastyczne wykonane z tworzyw polipropylenowych:

  • powlekanych – tkaniny laminowane polietylenem pozwalają chronić produkt przed wilgocią,
  • niepowlekanych – struktura materiałów worków ma w tym przypadku właściwości „oddychające”, worki tego typu służą do przechowywania produktów spożywczych.

Zależnie od modelu, kontener elastyczny może posiadać jedne, dwa lub cztery uchwyty nośne. Proponujemy także worki wielkopojemnościowe z lejem zasypowym oraz spustowym, a także takie, które charakteryzują się pełną szczelnością szwów. Rozwiązań konstrukcyjnych jest naprawdę wiele. Aby poznać szczegółową specyfikację naszych produktów wystarczy przejść do panelu z ofertą. Prezentujemy tam pełny wykaz wzorów opakowań kontenerowych, które na życzenie Klienta mogą posiadać nadruk firmowy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką naszych kontenerów elastycznych. Jeśli nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie, drogą mailową lub odwiedzić siedzibę przedsiębiorstwa IZOMER w miejscowości Czołowo – okolice Koła. Zapraszamy!

Rzetelna firma
Fair Play
Złoty medal na targach
Rzetelna firma
Fair play
Złoty medal na targach