tel: + 48 63 262 68 11 e-mail: izomer@izomer.com.pl

KILKA SŁÓW O FIRMIE IZOMER

Domeną naszego przedsiębiorstwa jest produkcja kontenerów elastycznych typu big bag – worków polipropylenowych przeznaczonych do magazynowania i transportu materiałów sypkich.

Producent worków polipropylenowych

Jako producent worków PP, zapewniamy najwyższej jakości, wytrzymałe, trwałe i odporne na uszkodzenia opakowania, które znajdują zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu.

Atutem firmy IZOMER jest wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyposażona linia technologiczna. W branży big bagów funkcjonujemy od 1993 roku. Przez cały okres naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego też proponujemy Państwu szeroki wybór kontenerów elastycznych, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

Siłą naszego przedsiębiorstwa jest wykwalifikowana kadra pracowników. Ich zaangażowanie w pracę bezpośrednio przekłada się na nasz sukces i pełen profesjonalizm.

Specjalnością naszej firmy są worki polipropylenowe. Jako ich bezpośredni producent możemy je zaoferować w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, zrozumieniu jego potrzeb i oczekiwań względem najwyższej klasy opakowań wielkopojemnościowych, niejednokrotnie udowodniliśmy, że IZOMER jako producent worków typu big bag jest firmą rzetelną i godną zaufania. Satysfakcja Klientów jest naszym priorytetowym celem.

Kluczowym punktem naszej oferty są worki kontenerowe jednorazowego lub wielokrotnego użytku, certyfikowane bigbagi UN - inaczej worki z atestem do przewozu materiałów niebezpiecznych., opakowania big bag z wewnętrznymi stabilizatorami kształtu, a także worki polipropylenowe „oddychające” do magazynowania produktów spożywczych.

Pełną gamę naszych rozwiązań prezentujemy w panelu OFERTA. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi rozwiązaniami w branży big bags oraz serdecznie zapraszamy do współpracy.

Rzetelna firma
Fair Play
Złoty medal na targach
Rzetelna firma
Fair play
Złoty medal na targach